5 tipů na dárek k Valentýnovi – kabelky, kosmetické a jiné tašky

Už máte dárek? Zase Valentýn co? 😀 Já ho, jako slavit nemusím, ale nechci kazit radost druhým, tak přijímám nadšeně dary a sama se snažím vyprodukovat něco, co si myslím, že je originální a třeba i vtipný. Ideál, když je to ve slevě. Slevy, jsou úžasná věc (je v tom krapet ironie) a připravuji pro vás článek o nich samotných. Ale o tom až jindy. Dnes vám chci ukázat opravdové slevy. Neukážu vám slevy 80% ani 50% , ale jen 15%.

Kdybyste si tady náhodou nevybrali, nebo víte, že hippies styl vyhrává, zkuste mrknout do tohoto článku a vybrat tam. Od nich mám boty, které vidíte na prvním úvodní fotce.

 

Znáte značku Santoro London? Dokud sem nepřišla na tento e-shop Peripertie. cz, tak jsem si toho v krámech nevšimla, ale od té doby co od nich mám tašku na notebook a další malé věci, tak je vidím všude v papírnictví, hračkářství i mezi luxusními kabelkami a zdá se, že ČR si na ně teprve zvyká a začínají tu pomalinku frčet.

Mám pro vás pár tipů, které se mi hodně líbí a třeba bych se mohla aspoň částečně trefit i do vkusu dam vašich srdcí, ale samozřejmě nemusím a pak doporučuji zabrousit přímo do obchodu peripetie a najít si tam to svoje.

5 tipů na dárek k Valentýnovi – co koupit ženě

Tip č. 1 – Santoro Mirabelle – All For Love – Kabelka – Hnědo – krémová

A začneme hned luxusní kabelkou. Cena je snížena přesně o 328,- Kč a celková cena této krémové kabelky s názvem All For Love je 1862,- Kč. Je jako dražší, ale řekněte není úžasná? Nechám to na vás, ale já bych ji brala všemi 10ti. 😀

Fotografie kabelky
Santoro Mirabelle – All For Love – Kabelka – Hnědo-kremova

 

Tip č. 2 – SANTORO LONDON – DÁMSKÉ PYŽAMO – GORJUSS – LADYBIRD

Je to spíše letní tip, ale právě příprava šatníku na léto, je pro ženy zásadní (si myslím), zima je takový „break – time“, kdy aspoň já se připravuji na super nadcházející léto. Nebo spíš na týden na dovolenou a pak na 14 dní kdy jsou ČR tropy. Ale nechci být negáč, takže jsem vybrala dámské pyžamo, které vypadá roztomile, nevinně i sexy a mě se jednoduše líbí. 🙂

Fotografie SANTORO LONDON - DÁMSKÉ PYŽAMO - GORJUSS - LADYBIRD
SANTORO LONDON – DÁMSKÉ PYŽAMO – GORJUSS – LADYBIRD

 

Tip č. 3 – SANTORO LONDON – VELKÁ NÁKUPNÍ ZAMILOVANÁ TAŠKA – GORJUSS – THE COLLECTOR

Stylová nákupní taška z lásky, jako jo, je to srdíčkový, ale mají jich tam na výběr víc, takže pokud nefandíte srdíčkovým motivům, mrkněte SEM a vyberte si jinou variantu. Mně se tahle velká nákupní taška líbí, jako dárek k Valentýnovi je super. No a upřímně, podívejte se s čím ženský choděj z nákupů…??? Igelitka, plátěnka (proti ní nic nemám, pořád lepší než igelitka.), igelitka, taška na kolečkách…, tohle je STYL pánové. 🙂 

Fotografie nákupní tašky
SANTORO LONDON – VELKÁ NÁKUPNÍ TAŠKA – GORJUSS – THE COLLECTOR

 

SANTORO LONDON – NÁKUPNÍ TAŠKA – MIRABELLE ALL FOR LOVE

Nebo tahle, pohodlně ji složíte do kabelky a je světlejší a jemně Valentýnská. 🙂 Ušetříte přesně 60,- Kč a celková cena je 339,- Kč. Hezká ne, malinký dárek k Valentýnovi, který neurazí.

Nákupní taška Santoro
Nákupní taška Santoro

 

Tip č. 4 – SANTORO LONDON – POUZDRO/KOSMETICKÁ TAŠKA – GORJUSS – NEW HEIGHTS 2

Schválně jestli vůbec víte jak vypadá kosmetická taštička, nebo pouzdro a doplněk kosmetické tašky vaší ženy? Sem se jí toho moc nevejde, ale kartáček na zuby, pasta a ústní sprej určitě ano. 🙂 Ušetříte 88,- Kč a celková cena této tašky je 351,- Kč.

 

Fotografie pouzdra na kosmetiku
SANTORO LONDON – POUZDRO/KOSMETICKÁ TAŠKA – GORJUSS – NEW HEIGHTS 2

 

Poslední tip je

Tip. č. 5 – SANTORO LONDON – KOSMETICKÁ TAŠKA (VELKÁ) – GORJUSS – SUGAR AND SPICE

Kosmetická taška velká, do které se vaší partnerce rozhodně vejde více. 🙂 Zde sleva není, ale vejdete se do 1000,- Kč, stojí 940,-Kč. Ale mě se stejně nejvíc líbí ta první kabelka.

Fotografie: velké kosmetické kabelky
SANTORO LONDON – KOSMETICKÁ TAŠKA (VELKÁ) – GORJUSS – SUGAR AND SPICE

 

Tak co vybrali jste si? já jo, ale notebook tašku, zde je důkaz. 🙂

Fotografie tašky a ženy s notebookovou taškou
Taška na notebook peripetie.cz

Hledáte něco jiného? Třeba zážitek na který nezapomenete oba? Co třeba zkusit Hurricane tunel. Já ho zkusila a přítel také a byla to booooooombaaaaaa 🙂 Článek je starší a nejdete ho ZDE. 

Přeji fajn Valentýna:-)

Maruška