Gelové nehty – inspirace

Mé gelové nehty

Představuji Vám své nehtové šílenství

Již několik let docházím v pravidelných intervalech na gelové nehty. Už jako malé holce se mi líbilo, když měly ženy dlouhé a nalakované nehty a upravené ruce. Za „komančů“ jsme si nehty mohly tak akorát doma lakovat na koleni, ale naštěstí doba pokročila a my máme možnost naše nehty zdobit na všechny možné způsoby a dle naší kreativity a fantazie. U mě to také hodně záleží na náladě a ročním období. Je nyní spousta různých technik, např. gel lak, velmi rychlé řešení, které Vám zabere cca 45 min u profíka a vydrží cca 3 týdny.

Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty letní

Moje nehty ale musí být vždy to nejvíc nej (samozřejmě podle mě a mého vkusu, chápu, že nemusí být nej pro zbytek národa), ale dle reakcí a pochval od lidí, kteří si jich všimnou, si myslím, že nej prostě jsou. Hlavně protože mám také tu nejlepší nehtařku na světě, která mi vždy v mých ulítlých nápadech vyjde vstříc. 

Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty – březen 2106

Smekám před všemi šikovnými nehtařkami, které si dokáží s každým nehtem tak pěkně pohrát. U mě samotné je problém si lakem nalakovat pravou ruku – když se podívám na to, jak si moje nehtařka dělá gelové nehty sama, i na pravé ruce, smekám klobouk a držím palce všem takto šikovným a nadaným lidem, kteří do toho dokážou dát i kus sebe a mají dostatek trpělivosti dotáhnout to do konce.

Řekněte, kolik byste zaplatili za takové nehty?

Docela by mě zajímalo, od vás, co chodíte do salonu, kolik tam platíte? Já se v cenách na trhu, co se nehtů týče, neorientuji, ale myslím si, že když se mi někdo piplá a věnuje a vždy odcházím spokojená, tak by za to měl dostat i adekvátně zaplaceno. Nehty mi většinou vydrží více než 5 týdnů. Nehty si tvořím vždy ve spolupráci s mou nehtařkou a vymýšlíme a debatujeme o tom, co mi sedne – ať k náladě, kabelce, novému oblečení, nebo k životním událostem. 🙂

Gelové nehty - fotografie
Gelové nehty 2017

A proto se chci zde zeptat vás, co navštěvujete salony v Praze a jinde: kolik platíte za gelové nehty i se zdobením? Chtěla bych mít srovnání. Tak když budete mít chvilku, písněte (klidně i odhad – kolik by jste zaplatili za ty nehty, které vidíte na obrázcích), budu ráda. 

Gelové nehty s razítkem
Gelové nehty s razítkem

Bohužel nemám již fotky svých historických nehtů, a proto ukážu aspoň některé a časem budeme doplňovat. Máte taky rádi upravené ruce, nebo jste spíše zastáncem přírodních krátkých nehtíků?

Holky, máte taky čupr nehty a chcete se pochlubit, nebo inspirovat ostatní? Pošlete mi do mailíku fotku i s odkazem na váš web či blog (strcprstskrzprd@strcprstskrzprd.cz) a já ji zařadím do své fotogalerie zde v článku, a u vaší fotky nechám odkaz na váš blog či kontakt. Pojďme rozšířit mou sbírku geláků o další nehtíky, a popř. kontakty na šikovné nehtařky a inspiraci 🙂

Svatební nehtíky – inspirace

Já už svatbu asi nikdy plánovat nebudu, ale pro vás ostatní by se inspirace na svatební nehtíky mohla hodit. Má nehtařka, nejen že dělá mega hustý nehty, ale ještě k tomu vás i na svatbu učeše, nalíčí a pomůže se vším, co je potřeba. I s předsvatebními nervíky. Tedy pokud jste z Ústí nad Labem a okolí a plánujete svatbu a hledáte někoho kdo má za sebou už kus práce a udělá z vás tu nejhezčí nevěstu a z družiček jen o kousek méně hezké družičky, tak napište, kontakt ráda předám a můžete se domluvit.

Svatební gelové nehty fotografie
Svatební gelové nehty
svatební gelové nehty fotografie
Svatební gelové nehty
svatební gelové nehty fotografie
svatební gelové nehty

Moje gelové drápky

A teď už moje nehtíky, je toho dost za ty léta, ale všechny nehty to rozhodně nejsou. Aspoň pár fotografií gelových nehtů přikládám a budu se těšit na ty vaše 🙂

Gelové nehty fotografie
Gelové nehty zdobené kamínky

 

Fotografie osmetické kurzy po celé ČR
osmetické kurzy po celé ČR

 

Gelové nehty fotografie
Gelové nehty
Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty zdobené
Gelové nehty fotografie
Gelové nehty – srpen 2016
Gelové nehty fotografie
Gelové nehty -červenec 2015
Svatební gelové nehty fotografie
gelové nehty
gelové nehty fotgrafie
Gelové nehty inspirace pro Vás