Gelové nehty – inspirace

Mé gelové nehty

Představuji vám své nehtové šílenství

Již několik let docházím v pravidelných intervalech na gelové nehty. Už jako malé holce se mi líbilo, když měly ženy dlouhé a nalakované nehty a upravené ruce. Za „komančů“ jsme si nehty mohly tak akorát doma lakovat na koleni, ale naštěstí doba pokročila a my máme možnost naše nehty zdobit na všechny možné způsoby a dle naší kreativity a fantazie. U mě to také hodně záleží na náladě a ročním období. Je nyní spousta různých technik, např. gel lak, velmi rychlé řešení, které vám zabere cca 45 min u profíka a vydrží cca 3 týdny.

Ráj nehtů je ZDE pro vás. 🙂

Gelové nehty fotografie
Gelové nehty zdobené ručně
Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty letní

Moje nehty ale musí být vždy to nejvíc nej (samozřejmě podle mě a mého vkusu, chápu, že nemusí být nej pro zbytek národa), ale dle reakcí a pochval od lidí, kteří si jich všimnou, si myslím, že nej prostě jsou. Hlavně protože mám také tu nejlepší nehtařku na světě, která mi vždy v mých ulítlých nápadech vyjde vstříc. 

Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty – březen 2106

Smekám před všemi šikovnými nehtařkami, které si dokáží s každým nehtem tak pěkně pohrát. U mě samotné je problém si lakem nalakovat pravou ruku – když se podívám na to, jak si moje nehtařka dělá gelové nehty sama, i na pravé ruce, smekám klobouk a držím palce všem takto šikovným a nadaným lidem, kteří do toho dokážou dát i kus sebe a mají dostatek trpělivosti dotáhnout to do konce.

 

Gelové nehty - fotografie
Gelové nehty 2017

 

Gelové nehty s razítkem
Gelové nehty s razítkem

Bohužel nemám již fotky svých historických nehtů, a proto ukážu aspoň některé a časem budeme doplňovat. Máte taky rádi upravené ruce, nebo jste spíše zastáncem přírodních krátkých nehtíků?

Svatební nehtíky – inspirace

Já už svatbu asi nikdy plánovat nebudu, ale pro vás ostatní by se inspirace na svatební nehtíky mohla hodit. Má nehtařka, nejen že dělá mega hustý nehty, ale ještě k tomu vás i na svatbu učeše, nalíčí a pomůže se vším, co je potřeba. I s předsvatebními nervíky. Tedy pokud jste z Ústí nad Labem a okolí a plánujete svatbu a hledáte někoho kdo má za sebou už kus práce a udělá z vás tu nejhezčí nevěstu a z družiček jen o kousek méně hezké družičky, tak napište, kontakt ráda předám a můžete se domluvit.

Svatební gelové nehty fotografie
Svatební gelové nehty
svatební gelové nehty fotografie
Svatební gelové nehty
svatební gelové nehty fotografie
svatební gelové nehty

Moje gelové drápky

A teď už moje nehtíky, je toho dost za ty léta, ale všechny nehty to rozhodně nejsou. Aspoň pár fotografií gelových nehtů přikládám a budu se těšit na ty vaše 🙂

Gelové nehty fotografie
Gelové nehty zdobené kamínky

 

Gelové nehty fotografie
Gelové nehty
Gelové nehty fotogalerie
Gelové nehty zdobené
Gelové nehty fotografie
Gelové nehty – srpen 2016
Gelové nehty fotografie
Gelové nehty -červenec 2015
Svatební gelové nehty fotografie
gelové nehty
gelové nehty fotgrafie
Gelové nehty inspirace pro Vás
Fotografie leních nehtů
Inspirace na letní nehtíky 2018

Tipy na Hippies outfit a doplňky najdete ZDE. 🙂