Zmrdi vohnouti a my

Mám tu pro Vás další tip na skvělou knížku.

Nejprve mi dovolte pár otázek:

Máte práci, která Vás baví, a skvělého šéfa, se kterým je sranda, ale zároveň pomůže a ocení? Nebo jste podnikatel, který vydělává miliony, a hýčkáte si své podřízené, kteří by Vás za nic na světě nevyměnili? V tom případě Vám gratuluji a tuto knihu bych Vám doporučila především pro pobavení.

Anebo máte problém se šéfem, kolegy, nebo možná sami se sebou – zorientovat se v tom, co se po Vás vlastně chce? V práci podáváte výkon, ale kolega, který výsledky nemá a meje šéfovi auto a nosí kafíčka, je na tom finančně lépe a chodí dříve domů a se šéfem si rozumí? Tahle knížka nejen, že Vám možná v lecčem pomůže, ale také se u ní i dobře pobavíte Je psaná krapet vulgární formou, nicméně dle mého jí to dodává ten správný říz.

Např. u mě, než jsem si ji přečetla, tak jsem věděla, že je někde chyba, ale jako správnej blb jsem ze všeho obviňovala sebe. Pracovala jsem jako jeden z nejlepších team leaderů v jedné nadnárodní firmě, jenže ouha… ač jsem měla výsledky (hrdě můžu říci, že ty nejlepší), nikdy jsem si s nadřízenými nerozuměla. Proč? Ptala jsem se sama sebe. Proč vyhazují schopné lidi a nasazují si pod sebe „kývače“? Proč se se mnou pořád někdo hádá a snaží se mě dostat tam, kde jsou ty kývači, i když mám výsledky? A poslední věc, proč mě tedy nevyhodí, když se mnou nejsou spokojeni… Odpovědi na otázky jsem našla v této knize.

Dle této knihy to byl nejvyšší stupeň zazmrdování a bohužel musím konstatovat, že vyhráli.

Objednejte třeba zde Zmrdi, Vohnouti a My a když nic jiného, aspoň se pobavíte – já se smála od začátku až do konce smiley

20161103_100430