Zpříjemněte si deštivé dny

Dnes bych Vám ráda dala inspiraci, jak si zpříjemnit večery, když venku je tak „úžasně“.

Léto už je nenávratně v tahu, dnes u nás dokonce i sněžilo, ostatně byl toho plný facebook (dále jen fb), takže i člověk, který se např. rozhodl, že už nikdy nevyjde ven, má z fb vždy čerstvé informace o počasí a to napříč celou Českou republikou 🙂 Bylo by krásné, kdyby padal sníh a krapínek mrzlo, aby se ten sníh udržel, no nicméně aspoň zde u nás v Ústí je na zemi břečka. Tak jsem si řekla, že je čas zavřít okno a už nedoufat v návrat léta, a udělat si to doma hezké a voňavé. A jak na to?

Co jiného než svíčky, to jsou moje pomocnice, které mi pomáhají zbavit se šedi kolem mě v těchto nepřívětivých dnech.

Zamyslela jsem se a koupila jsem si 2 svíčky pro srovnání 🙂 Jednu levnější a druhou, mohlo by se zdát dražší, ale v poměru s kvalitou je to vyrovnané.

Svíčka PEPCO

Tato svíčka mě zaujala svým čistým a nevnucujícím se vzhledem. Její cena byla tuším kolem 50,- Kč a zde vidíte, jak jsem jí použila do mého zátiší, které jsem pojmenovala: Vzpomínka na léto 🙂

Svíčka je bez zápachu. Zdobí a není nikterak nápadná. Zároveň je pravda, že za 50,- Kč Vám moc svíček hořet dlouho nevydrží, ale je výborná pro použití na např. vánoční dekoraci. Nebo jakoukoliv dekoraci. Vzhledem k tomu, že svíčka je čistě bílá, můžete jí věnovat jako dárek své lásce, nebo si jí doma vystavit na poličku. Hodí se pro vše a neurazí 🙂

Svíčka Village Candle z eshopu Demdaco

Objednala jsem si svíčku s vůní Pink Grapefruitu. Svíčka je vyjímečná v tom, že má 2 knoty a dle mého voní více než svíčky s knotem jedním. Vůně svíčky Vám připomene sluníčko, ovoce, horko a pohodu. Dva knoty dodají více romantické atmosféry a Váš večer může být nakonec příjemnější než obvykle. V nějaké recenzi na tyto svíčky jsem četla, že knoty se utopí ve vosku, u mé svíčky se nic neutopilo a stále mi plápolá kousek od mého PC.

Tyto svíčky stojí 339,- Kč, tedy oproti jiným značkám jsou cenově přijatelnější v porovnání s kvalitou. Pro mě je to pro tyto škaredé dny ta nejlepší volba. Pokoj mi voní ovocem, ve vzduchu je cítit romantika a teď už jen vypnout ten počítač a jít si to užívat. Pokud máte i vy nějaké tipy na voňavé svíčky, které máte ozkoušené, budu se těšit, že mi je nasdílíte ať už na facebook, nebo napíšete zde pod můj článek do komentáře.

A zde je můj wish list svíček, které bych ráda od této firmy ještě vyzkoušela pro Ježíška 🙂 Když je přinese, po Vánocích se můžete těšit na další tipy.

41455-6509-village-candle-vonna-svicka-ve-skle-rolnicky-jingle-bells-16oz 40792-6207-village-candle-vonna-svicka-ve-skle-sladky-med-honey-creme-11oz 37459-3964-village-candle-vonna-svicka-ve-skle-vanoce-na-plazi-christmas-on-the-beach-11oz