Módní podzimní inspirace na i-Moda.cz

Podzim a návrat do školy je tu a já ani nevím, že nějaké léto bylo. Tohle léto bylo hodně pracovní, a zatím co ostatní měli své „dovolenkové módy“, tak já jsem nevěděla, kam dřív skočit. Sladké léto je na ústupu, a mě čeká opět přehazování oblečení a zjišťování, které kousky se ještě dají využít a které už nikoliv. Já sama velmi nerada nakupuji podzimní a zimní věci. Ne, že by neměli v e-shopech super kousky, v kterých bych jednoznačně udělala parádu, ale spíše tím protestuji proti podzimu a zimě, které opravdu nemusím. Zatím mé protesty vesmír nevyslyšel, a tak si toto pro mě trochu depresivní období zlepšuji tím, že brouzdám po netu a koukám na hadříky.

https://www.i-moda.cz
www.i-moda.cz

Našla jsem si e-shop i-Moda.cz, a po přečtení recenzí jsem si řekla, že by bylo fajn s nimi spolupracovat. Oslovila jsem je, dlouho se mi nikdo neozýval, ale po nějaké době mi přišel e-mail, kde bylo vysvětlení a nabídka spolupráce. Milé, a to myslím vážně. Po zkušenostech, které mám, mě tento e-mail opravdu potěšil, a spolupráce byla odklepnuta. 🙂

Elegantní a stylové dámské kalhoty

Já si objednala elegantní dámské kalhoty s páskem, béžové barvy, velikost 36.

  • Dorazily mi do 10-ti dnů, přesně tak, jak to píší na e-shopu.
  • Kalhoty jsou z příjemného materiálu a cítím se v nich pohodlně a sexy.
  • Materiál je 47% bavlna, 50% polyester, 3% elastan.
  • Líbí se mi střih, který zdůrazňuje ženskost. 🙂
I-moda - dámské kalhoty
i-Moda – dámské kalhoty

Balíček přišel neponičený, kalhoty vypadají fakt dobře. Žehličku samozřejmě potřebovaly, ale to potřebují každé kalhoty, které cestují v balíčku. Na obrázku dole vidíte, v jakém stavu mi přišly. Úplně v pohodě.
I-moda.cz

Kombinace, které mi přijdou šik 

Protože ráda vypadám elegantně, tak volím téměř vždy i jednoduché kombinace, které zaujmou, ale neurazí. Moje nejčastější kombinace je bílá, černá a červená. Posuďte sami a klidně i písněte váš názor, budu ráda.

I-moda.cz
i-Moda.cz
I-moda - kalhoty
i-Moda – kalhoty

Proč zrovna i-Moda?

  1. Poměr cena – kvalita je ok.
  2. i-Moda má opravdu dost pozitivních recenzí, a proto tento e-shop. Mě osobně se líbí, že každý týden mají nové zboží, a to, že když si objednáte zboží, které vám z nějakého důvodu nebude vyhovovat (např. velikost), tak i-Moda dopravné u první výměny uhradí za vás. U mě je to dobře, protože s váhou jsem na tom tak všelijak, jednou vel. 34, podruhé 36, takže palec hore. Pak samozřejmě i další služby, které najdete na jejich webových stránkách.
  3. Jednání – slušné a domluva naprosto v pohodě.
  4. Nyní mají letní slevy… juhůůů 🙂

Já jsem spokojená. Kalhoty se hodí jak na pracovní schůzky, tak i na romantickou večeři s partnerem, nebo na jinou společenskou událost. Úskalí může být v tom, že jsou světlé, a to především u mě. Jakmile si vezmu světlé kalhoty na sebe, je téměř jisté, že se pocintám. 😀 Nemají tam jen kalhoty, ale samozřejmě i jiné oblečení, zde pár podzimních tipů, které zahřejí 🙂

i-moda podzim 2017
i-Moda podzim 2017

A co vy, máte nějaký e-shop, který byste mi doporučili? Vyzkoušený?

Budu se těšit na reakce a mějte fajn víkend a klidný vstup do nového školního roku.