Pískujeme-horoskopy, hodiny pro děti

Tak jaké byly Vánoce lidi? U nás super, nebojte nebudu vás nudit, tím co jsme měli k večeři, ostatně nic nového a inspirujícího to nebylo, ale užili jsme si celá rodinka Vánoce do pohody. Výzdobu jsme letos měli velikou a z vlastních zásob, návod na věnec najdete zde a další návody na vánoční ozdoby nejen z papíru doplním nejpozději do příštích Vánoc. 🙂

Dnes jsem si pro vás připravila opět kousek z pískování. Video mandaly se líbí a já vám chci ukázat i další produkty z tohoto e-shopu radost v písku, které stojí zato si doma vypískovat. My pískujeme a dnes to budou horoskopy a hodiny pro děti. 

Pískujeme-horoskopy, hodiny pro děti

Horoskopy

Horoskopy z písku - Blíženci
Horoskopy z písku – Blíženci
Horoskop k pískování Váhy
Horoskop k pískování Váhy
Horoskop k pískování Váhy
Horoskop k pískování Váhy

Věříte na horoskopy? Já jen když jsou dobrý. 🙂 Přečetla jsem si na stránkách žena a něco… fakt už nevím, horoskop na rok 2018 před 3mi dny a pak si přečtla ještě horoskop svého přítele a mohu smutně zkonstatovat, že jsem tam nic moc pozitivního nenašla. A tak jsem si řekla, že si udělám svůj horoskop. Z písku a beze slov.

Vypískujte si ten svůj a mějte rok 2018 jen podle sebe. Stejně je to jen o nás lidi, horoskop nám moc nepomůže, to je aspoň můj názor, ale když si ho uděláme sami, může nám aspoň vylepšit den, co myslíte? 🙂

Horoskop váhy vypískovaný
Horoskop váhy vypískovaný

Hodiny

Hodiny z písku
Hodiny z písku

A teď něco, co se mi moc líbilo a upřímně sem byla překvapená. Hodiny z písku, které jsou funkční a vy tím pro své mládě získáte jeho originální, nikde jinde neexistující, tikající hodiny z písku. Protože moje mládě bylo rychlejší a hodiny si vypískovala, aniž by mi dala vědět, tak zde je už hotový výtvor a postup jak hodiny zprovoznit a foto na stěně.

Hodiny z písku
Hodiny z písku – udělejte dírku a protáhněte ručičky.

Novinka – třpytky

Určitě jste si všimli, že se hodiny i horoskopy třpytí? Ano, milujeme třpytky a u pískování jsou fakt hustý. 🙂  Zlatá u nás vyhrává na plné čáře. Ale i ty ostatní třpytky jsou prostě bájo. 🙂 1ks vyjde na 19 Kč a i když to vypadá, že toho moc není, tak je toho dost. Už jsme vypískovali 2x horoskop a hodiny a zatím nám ještě žádné třpytky nedošly.

BAREVNÉ TŘPYTKY

Pískujeme-horoskopy, hodiny pro děti
Pískové třpytky
Pískové třpytky
Pískové třpytky

 

Tak co, už pískujete taky? Nebo jste kouzlu pískování ještě nepropadli?

Sdílejte vaše výtvory, ráda je vystavím k těm svým. 🙂

Přeji fajn den

Maruška – Pískujeme-horoskopy, hodiny pro děti