Potahy do auta v hippies stylu

Hezký den, dnes tu mám tip nejen pro pány, ale i pro dámy, které milují originální styl, pozitivní vibrace a hlavně luxusní interiér auta. Potahy do auta v hippies stylu jsou nejen originální, ale vytvoří útulný prostor pro vaše cesty. Mrkněte sami, přesvědčovat o tom vás nebudu, asi ani není třeba.

Blíží se jaro, mrkněte a nechte se inspirovat pozitivními vibracemi od Yes We Vibe a nastartujte jaro v novém. 🙂 Pokud budete objednávat, můžete si vytočit vlastní slevu na kole štěstí, nebo rovnou použijte můj kód MARIEFUSS a získejte 10% slevu ihned. 

Potahy do auta v hippies stylu

Celou nabídku potahů do auta najdete ZDE  Máte na výběr z více jak 100 potahů do auta.  Přikládám i několik osobních tipů.

Vyberte si ty svoje a vylaďte si auto jarně a naprosto originálně. Buďte o krok napřed. 🙂

 

 

Fotografie potahy do auta
Potahy do auta Yes We Vibe

 

Potahy do auta Yes We Vibe
Potahy do auta Yes We Vibe
Fotografie:Potahy do auta yes we vibe
Potahy do auta yes we vibe
Potahy do auta Yes We Vibe
Potahy do auta Yes We Vibe

 

Tak co, vybrali jste si? Další tipy (boty, polštářky) najdete v článku Yes We Vibe – hippies styl.  Akce sice už nejsou, ale můžete si být jistí, že když použijete můj kód MARIEFUSS, 10% sleva je vaše na všechno zboží. Stačí vložit při objednávce na konci, do slevového kódu, nebo si vytočte slevu vlastní.

Když je venku větší zima než na severním pólu, tak zůstaňte doma v teple a připravte se na slunečné dny. Já to tak dělám a hledám inspiraci. 

Přeji krásný mrazivý den.

Maruška