Yes We Vibe – Hippies styl

Před 2 měsíci jsem narazila na tento e-shop Yes We Vibe – Hippies styl. Máte rádi styl hippies?

60. léta, nespoutanost, volnost, mír a volná láska. Hippie móda měla v 60. letech zásadní vliv na televizi, populární hudbu, výtvarné umění a film. Hippies styl tíhnul také k mysticismu a vyhledával různé druhy východního náboženství a filozofie, které bylo na západě neznámé a nové. Dědictví hippies lze pozorovat v soudobé kultuře v různých formách – od zdravé výživy, přes hudební festivaly po kybernetickou revoluci.

Yes We Vibe je e-shop, kde najdete boty, mikiny, trička, kabelky, ale i ložní povlečení a jiné doplňky ve stylu Hippies. Jejich produkty vypadají na první pohled hodně dobře, ale jsou takové opravdu?

Boty od Yes We Vibe

Yes We Vibe - Hippies styl
Yes We Vibe – Hippies styl boty

Já jsem si od nich objednala boty, teda přítel mi je objednal k narozkám. Je pravda, že doba doručení je delší, takže pokud byste chtěli dárek k vánocům, tak neváhejte ani chvilku. Jedná se o zahraniční e-shop, takže je logické, že se k vám jejich zboží nedostane do 2 dnů. 

fotografie páru bot
Boty od Yes We Vibe

Trochu jsem se bála velikosti, protože to mají všude jinak. Takže jsem raději objednala o číslo větší (mám vel. 36 – vzala jsem 37 ) a padnou jak ulité.

Yes We Vibe – Hippies styl, boty

Yes We Vibe - Hippies styl
Yes We Vibe – Hippies styl

Jsem s botami fakt spokojená. Zde je důkaz, že je mám na sobě téměř při každé příležitosti 🙂 

Protože nerada doporučuji e-shopy, které jsou sice na první pohled hezké, ale když se jim pak podíváte do střev, tak už se vám tak moc nelíbí, tak jsem poslala mail i do tohoto e-shopu a dostala velmi milou odpověď od slečny Tatiany, která je velmi milá, a když budete mít jakékoliv dotazy, tak vám obratem odpoví a pomůže. 

Black Friday jen do zítřka

A proto tady i datluji tento článek, protože v e-shopu Yes We Vibe mají pecka hippie oblečení, boty, povlečení, potahy na polštářky a i vy je nyní můžete mít za nižší ceny.

Můžete ale ještě uplatnit 10% slevu. Nabízím svůj kód MARIEFUSS – který při zadání objednávky zadáte jen do slevového kódu a sleva se vám načte.

EYE SADDLE BAG
EYE SADDLE BAG

Yes We Vibe – Hippies styl, polštářky a další doplňky

Protože se mi hrozně líbí jejich věci, tak si budu ještě objednávat polštářky a asi kabelku, jen se samozřejmě nemůžu rozhodnout, jako vždy, ale chci to stihnout do zítra, abych nepřišla o slevy. Ty polštářky jsou k sežrání… jsem děsná, vím to, ale když se mi něco líbí, tak to napíšu, stejně i obráceně. 🙂 Mají tam i sady polštářků, které patří k sobě.

fotografie obrázků yes we vibes
Sady polštářků Yes We Vibe

 

Yes We Vibe – Hippies styl. Doporučuji a dávám palec hore! 🙂

Pokud byste chtěli další inspiraci na dárky k vánocům a nechce se vám objednávat ze zahraničí, mrkněte na tento článek „3 TIPY NA ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY NEJEN PRO DĚTI“